Öne Çıkanlar

14 Mart 2022 Pazartesi

Kumkapı Sarıçubuk 81 Spor Kulübünün 16. Olağan KongresiKumkapı Sarıçubuk 81 Spor Kulübünün 16. Olağan Kongresi 13.03.2022 Pazar günü saat 11.30 da Fatih Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde yapıldı.

Açılış konuşması kulübün kurucu başkanı ve bugüne kadar başkanlık görevini yerine getiren Murat Yıldırım tarafından yapıldı.

Divan başkanlığını İBB ve Fatih Meclis üyesi, Fatih CHP grup başkanvekili Sayın Kazım Akşahin, divan heyeti başkan yardımcılığını İmranlı Dernekleri Federasyonu Başkanı Sayın Av. Murat Yıldırım ve divan heyetinin katip üyeliğini Sevgi Yıldırım Altuntaş’ın yaptığı Olağan Kongrede katılan misafirlerin konuşmalarının ardından yapılan seçimde yeni yönetim kurulu belirlendi. Yeni yönetim kurulu adına teşekkür konuşması yapan Gülen Yıldırım, 41 yaşındaki kulübe bugüne kadar emek veren tüm yöneticilere ve sporculara teşekkür etti.

Kongreye Cumhuriyet Halk Partisi Fatih ilçe Başkanı Soner Özimer , Cumhuriyet Halk Partisi İBB ve Fatih Meclis Üyesi Kazım Akşahin,  Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Filiz Yıldırım, Sivas İmranlı Dernekleri Federasyonu Başkanı Sayın Murat Yıldırım, Fatih Yayla Spor Kulübü Başkanı ve Fatih Belediyesi CHP Meclis Üyesi Ersin Çolak, Alevi Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Erdoğan Metin ile eski ve yeni üyeler ve sporcular katılırken, CHP Parti Meclis Üyesi ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal’ın da telgraf göndermiştir.

13 Mart 2022 Pazar günü gerçekleşen Kumkapı Sarıçubuk 81 Spor Kulübünün 16. Olağan Kongresi sonucunda yönetim kurulu şu şekilde oluştu:

YÖNETİM KURULU

Başkan:                      Gülen Yıldırım
Başkan Yardımcısı:   Gıyasettin Gelir
Sayman:                     H.Vehbi Ayaydın 
Sekreter:                    Aziz Yılmaz
Üye:                            Veysi Orta    

DENETLEME KURULU

Başkan:                        Veli Özdemir
Başkan Yardımcısı       Hasan Bozyurt
Üye:                                Mehmet Ali İyimaya

 İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Delegeleri:

1-Murat Yıldırım
2-Ömer Varlık
3-Gıyasettin Gelir

FATİH KULÜPLER BİRLİĞİ DELEGELERİ:

1-Gülen Yıldırım
2-Gıyasettin Gelir
3-Aziz Yılmaz


Ferdi spor Kulüpler Federasyon Delegeleri:

1-Kerim Yaman
2-H.Vehbi Ayaydın
3-Veysi Orta


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder